volkswagen.jpg

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık

Şirketinizin bütçe ve ihtiyacını karşılayan araç alternatiflerini ve hizmet detaylarını değerlendirerek, size en uygun ödeme planlarını belirler. Dönem içerisinde araçların kullanım performansları üzerinden hazırlanmış raporları paylaşarak, maliyetlerinizin sözleşme süresince kontrolünüzde olmasını sağlar.

Hızlı Teslimat

Tedarik gücü ile hızlı ve öncelikli teslimat sağlar.

Bakım ve Arıza Yönetimi

Belirlenen kilometre sınırları içerisindeki bakım ve arıza hizmetleri Tüm Türkiye’de Ankara Oto’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde verilir.

Yol Yardım ve Çekici

Tüm Türkiye’de arıza ve hasar durumlarında; yol yardım hizmeti, aracın yürüyemez halde olması durumunda; çekici hizmeti Ankara Oto tarafından sağlanır.

Lastik Yönetimi

Belirlenen kilometrelerde, üretici firmaların uygunluk verdiği markalar dikkate alınarak lastik değişimi yapılır. Sözleşmede belirlenmesi durumunda kış lastiği hizmeti sağlanır.

İkame Araç

Hasar / Arıza nedeniyle aracın serviste 24 saati aşacak sürede kalması durumunda, aracın serviste kaldığı süre boyunca ikame araç sağlanır.

Hasar Yönetimi

Hasar ve kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Ankara Oto’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır.

Sigorta

Araçların kasko ve zorunlu trafik sigorta poliçeleri Ankara Oto tarafından sözleşmede kapsamı belirlenecek; yüksek mesuliyet teminatlarında yapılır. Sözleşme süresi sonuna kadar takibi ve yenilenmesi tarafımızdan sağlanır.

HGS ve TPC Yönetimi

Araçlar HGS’li olarak teslim edilir. HGS ve TPC yönetimi Ankara Oto tarafından sağlanır.

Vale ve Lojistik Yönetimi

Sözleşme süresince; periyodik bakım, muayene, lastik değişimi ve hasar/arıza durumlarında vale hizmeti karşılıklı şartların belirlenmesi durumunda Ankara Oto tarafından sağlanacaktır.

Vergi ve Yasal Zorunluluklar

MTV takibi ve ödemeleri Ankara Oto tarafından yapılır. Fenni muayene ve Egzoz muayenesi (Vale hizmeti alınmamış ise) şirketiniz tarafından yaptırılır, makbuzları Ankara Oto’ya iletilerek, mahsuplaşılır.